Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 02.03.2024, 05:41

ЛИСКІВСЬКА ФІЛІЯ

 

ЦАРИЧАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Меню сайту
Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Візити і перегляди

Атестація учителів

Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників — це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Відповідно до частини четвертої статті 54 Закону України «Про освіту» педагогічні працівники підлягають атестації. За результатами атестації визначаються відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються категорії, педагогічні звання. 

Чергова та позачергова атестація

Атестація може бути черговою або позачерговою.

Чергова атестація здійснюється один раз на п'ять років.

Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов'язкове проходження не рідше одного разу на п'ять років підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів. Ця вимога не розповсюджується на педагогічних працівників, які працюють перші п'ять років після закінчення вищого навчального закладу.


Позачергова атестація проводиться за заявою працівника з метою підвищення кваліфікаційної категорії (тарифного розряду) або за поданням керівника, педагогічної ради навчального закладу чи відповідного органу управління освітою з метою присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.

Позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніш як через два роки після присвоєння попередньої.

Позачергова атестація керівних кадрів проводиться за поданням керівника відповідного органу управління освітою при неналежному виконанні посадових обов'язків.

Атестаційна комісія

Рішення атестаційної комісії є підставою для звільнення педагогічного працівника з роботи у порядку, встановленому законодавством.

Атестація педагогічних працівників

загальноосвітнього навчального закладу

Незалежно від підпорядкування, типів і форм власності є обов'язковою і здійснюється, як правило, один раз на 5 років відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Міністерством освіти України. За результатами атестації педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, присвоюється кваліфікаційна категорія (спеціаліст, спеціаліст другої категорії, спеціаліст першої категорії і спеціаліст вищої категорії) та може бути присвоєно педагогічне звання (старший учитель, учитель-методист, вихователь-методист, педагог-організатор-методист тощо). Положення про кваліфікаційні категорії та педагогічні звання затверджуються Міністерством освіти України.

 

Положення про атестацію педагогічних працівників (затверджене наказом МОН від 09.09.2022 № 805)

Список педагогів, які проходитимуть атестацію у 2023-2024 н.р.

Науково – методичні проблеми вчителів Лисківської філії Царичанського ліцею Царичанської селищної ради , які атестуються у 2023 – 2024 н.р.

Електронна атестація

Адреси передового педагогічного досвіду учителів Царичанського району

Типове положення про атестацію педагогічних працівників_Редакція від 30.09.2013

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН курсів та атестації

СПИСОК педагогічних працівників, які проходитимуть атестацію в 2022-2023 н.р.

Науково – методичні проблеми вчителів, які атестуються у 2022 – 2023 н.р.

Список педагогічних працівників, що атестуються у 2021-2022 н.р.

Науково- методичні проблеми вчителів, які атестуються у 2021-2022 н.р.

Список педагогічних працівників, що атестуються у 2021 році

Науково-методичні проблеми педагогічних працівників, що атестуються у 2021 році

Досвід роботи учителя Левенець Л.В.

Досвід роботи учителя Петриченко І.А.

Заброда Т.О. 2021 р.

Петриченко І.А. 2021 р.

Самарська С.С. 2021 р.

Презентація досвіду роботи асистента вчителя Негоди О.І.2022

Презентація досвіду роботи вчителя Петриченко І.А. 2022

Презентація досвіду роботи вчителя Гребенюк О.Є. 2022-2023 н.р.

Презентація досвіду роботи вчителя _НАГНІЙ Л.П_ 2022-2023 н.р.

Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Погода
Свята України
Праздники Украины

Copyright MyCorp © 2024
uCoz