Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 13.04.2024, 01:30

ЛИСКІВСЬКА ФІЛІЯ

 

ЦАРИЧАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Меню сайту
Хто онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Візити і перегляди

Бібліотека

Невід’ємною складовою науково-освітянського та інформаційного простору є бібліотеки, які накопичують, зберігають і поширюють знання, що зафіксовані у друкованих та інших носіях інформації. Саме бібліотека є найважливішою творчою лабораторією, саме від її ресурсів і послуг залежить якість та зміст освітньої роботи. Книга – це скарб, мудрість і досвід, ретельна праця, творча думка і презентація ідей.

 

 Основні завдання та напрямки роботи

 бібліотеки Лисківської філії 

Царичанського ліцею

на 2023 - 2024 навчальний рік

1. Піднесення бібліотечної справи на якісно новий рівень, інформатизація бібліотечних процесів, впровадження в роботу бібліотеки нових інформаційно-комунікаційних технологій, навчання користувачів технологіям інформаційного самообслуговування, створення нових та поповнення існуючих баз даних матеріалів, необхідних для забезпечення освітнього процесу.

2. Сприяння реалізації державної політики в галузі освіти, розвитку освітнього процесу; виховання загальної культури, національної свідомості, шанобливого ставлення до книги.

3. Підвищення інформаційної, освітньої, культурологічної, виховної, пізнавальної, інтелектуальної функцій, які вміщують найповніше інформаційне забезпечення освітнього процесу, надання інформаційно-методичної допомоги здобувачам освіти, педагогам в оволодінні основами наук і організації освітнього  процесу

4. Координація роботи шкільної бібліотеки зі здобувачами освіти, педагогами, батьками в популяризації книги, в задоволенні інформаційних потреб книгокористувачів, формуванні в них навички читання літератури.

5. Виховання у здобувачів освіти інформаційної культури, культури читання; формування вмінь користуватись бібліотекою, її послугами, книгою, довідковим апаратом, базами даних, розвиток творчої думки, пізнавальних здібностей та інтересів. Забезпечення росту професійної компетентності вчителів.

6. Систематична робота завідувача бібліотеки зі збереження, зміцнення та розширення книжкового фонду, формування ядра книжкового  фонду, основу  якого складала б українська книга; поповнення шкільного фонду краєзнавчими й бібліотекознавчими матеріалами, літературними доробками місцевих авторів; розширення книжкового фонду  засобами проведення доброчинних акцій «Подаруй книгу».

7. Якнайповніше забезпечення реалізації таких принципів функціонування шкільної бібліотеки, як пріоритет читацьких інтересів, глибоке і копітке їх вивчення та задоволення відповідно до можливостей бібліотеки: формування в дітей стійкої потреби в книзі.

8. Популяризація книги, постійне оновлення даних про новини бібліотеки, нові надходження, програмних творів, рекомендаційних списків літератури та іншої інформації.

9. Підвищення авторитету шкільного бібліотекаря, збільшення ролі його праці в освітньому процесі, сприяння зростанню соціальної активності, його готовності до сприйняття нових ідей, маркетингової діяльності як засобу та інструменту оптимізації процесу обслуговування і розширення сфери впливу шкільної бібліотеки.

 

Поради читачам

Як і що читати дітям від 7 до 11 років

Рекомендовані списки літератури для читання початкові класи

РЕКОМЕНДАЦІЙНІ СПИСКИ ОБОВ’ЯЗКОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ УЧНІВ 5-9 КЛАСІВ

Буктрейлер — особливий вид книжкової реклами

Українські інтернет- сайти для здобувачів освіти

Звіт по місячнику 2023 р.

Анкета для батьків

Для вас, батьки

Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Погода
Свята України
Праздники Украины

Copyright MyCorp © 2024
uCoz